22.10.2021 LbSh's Radio Pack (17 Tracks)

liubasha

Best Üye
Best Üye
5 Mar 2008
2,110
24,601
istanbul
22.10.2021 LbSh's Radio Pack (17 Tracks)
ABREU feat. Evelina, Nelli Matula - Levoton tyttö [Vain elämää kausi 12]
Alfons, B3NTE, Jessica Chertock with B3VA - Puppeteer
Bäsello & Robby Burke - Lordly
Boostereo, Audino, Nexeri - Shape of You
Damon Hess x Chloe Ferry x Wayne Lineker feat. Mila Falls - I Love You
DJ Peretse - Vertu
EHNA - India
Imanbek & LP - Fighter (Amice Remix)
Kolya Dark - Move
Maneskin - Beggin' (DJ Dark & Mentol Remix)
Mihaylov - Vision
Nils van Zandt & Pakito - Lonely (SHESHENS remix)
Nils van Zandt & Pakito - Lonely (Vladik remix)
ONEIL, NALYRO & Konna feat. Kaita - Imagination
Rea Garvey x YouNotUs x Kush Kush - Love Makes You Shine
Starix & Diana Astrid - Zombie
Wonderland Avenue - White Horse (Ayur Tsyrenov DFM Remix)

Son düzenleme:

liubasha

Best Üye
Best Üye
5 Mar 2008
2,110
24,601
istanbul
Vay be hocam yıllar sonra bir girip bakayım dedim hala paylaşımların bomba gibi :) Özlemişim bu ortamı. Teşekkürler parçalar için
Vallah çok teşekkür ederim tekrar beğenmene sevindim, çizgimi korudugumu sayenizde görmek çok hoş bir duygu, diğer yandan sanki yaşlanıyoruz artık dimi ya yıllar sonra gibi kelimeler biraz korkutmuyor değil ?

EliCeS

Sound4Life Üye
22 Tem 2011
44
5
İstanbul
Vallah çok teşekkür ederim tekrar beğenmene sevindim, çizgimi korudugumu sayenizde görmek çok hoş bir duygu, diğer yandan sanki yaşlanıyoruz artık dimi ya yıllar sonra gibi kelimeler biraz korkutmuyor değil ?
Hemde ne yaşlanmak hocam :) Evlendik, barklandık çoluk çocuk derken yaş kemale erdi artık :) Ama bu müzik tutkusundan vezgeçemedik

TomCraft

Sound4Life Üye
12 Haz 2007
9
6
ιѕтαηвυℓ
Hemde ne yaşlanmak hocam :) Evlendik, barklandık çoluk çocuk derken yaş kemale erdi artık :) Ama bu müzik tutkusundan vezgeçemedik
böyle düşünenin tek ben olmadığıma sevindim,yaş 40a dayandı,bu siteye kaydolduğumda yirmili yılların ortalarındaydım,şimdi iş güç ev bark...haftada bir anca açıyorum laptop'ı ve ilk işlerimden biridir liubasha'nın açtığı konuları gezmek;hele böyle toplayıp toplayıp tek seferde açıyor ya konuyu;tadından yenmiyor. site 2007deki gibi,süper!
* bir eleştiride bulunmadan geçemeyeceğim; bilgisayara 2 program yükleyen dj olmuş,remix paylaşıyor sitede,çok amatör işler/konular paylaşılıyor,buna bir çözüm bulunmalı. binde bir iyi eser çıkıyor ne yazık ki,çoğu kulak ağrısı :(

Geri