Bölüm Moderatörlerinin Dikkatine

Fatih Ergün

DJ & Producer¨Pro
DJ & Producer
23 Ara 2012
311
1,882
İstanbul
Son zamanlar özellikle moderatör arkadaşlar dinlemeden hatalı remixleri paylaşıp sabitliyorlar. Bunun ardından oldukça gene amatör paylaşım yapan üyelerin sayısı çok artmış bulunmakta. Bu site de Sizden gelenler adlı bir bölüm var. O arkadaşlardan rica ediyorum o bölümde paylaşsınlar. İnsanlar Temiz düzgün prof çalışmaları indirip dinlemek istiyorlar. Biraz çaba gösterin sizlerde illaki bir gün dinleneceksiniz ama bu şekilde kulağımızı kirleterek değil... Saygılarımla. Lütfen o arkadaşlar beni yanlış anlamasın sadece bir öneridir. ;)

Umut

Best Üye
Best Üye
14 Eyl 2008
285
217
İzmir-Alanya
www.sound4life.net
Çözümü söyleyeyim arkadaşlar.. Misal '' Hande Yener - Bodrum '' şarkısına remix yapılıyorsa ve ilgi cok ise bir tane Hande Yener - Bodrum All Mixes diye konu acıp hepsini kendi içinde paylaşmak. Dediğin gibi forum çöplük olmuş ve çok fazla boş remix var. İçinde iyisini de ayıkalyamıyorsun.. Benim gibi düşünen bi kaç kişi daha vardır ve gerçekten daha sağlıklı olacağını düşünüyorum aranan remix daha rahat bulunabilir burda rank peşinde koşmaya gerek yok herkes kalitenin ne denli olduğunu zaten biliyordur. Kaç yıldır ayaktayız... Gerekiyorsa tekrardan şahlandırırız forumumuzu ama arada kaynar bütün paylaşımlar bu kadar cokluk olduğu sürece. Nacizane fikrim katılan olur katılmayan olur hak veririm sadece benim düşüncelerim bu şekilde chatbox da da bir iki kere dile getirdim ama sallayan olmadı yada okuyan diyelim.. herkese hayırlı geceler hayırlı kandiller

DgsN

Best Üye
Best Üye
25 Mar 2011
457
67
isTaNBuL/ AvciLaR
umut bey sızın dedıgınız gıbı daha cok ana konu acılması gerekır buda bır yaz en az 10 hıt sarkının cıktıgını dusunursenız oda aynı hesaba gelır nacızhane onerım o konuda sudur modların daha cogalıp daha cok etkınlıgını artırmaktan baska hıc bır yere gıdemez yada yenı bır yetkı verılıp mishalen ''gözlemci'' bu arkadaslara konuları gezıp acılan konuları dınlenmesı ıstenebılır boylelıkle hem hırık lınk hem dedıgınız gıbı abesk derecede kotu olan parcaları modlara ıletebılır hem modların yuku rahatlar hemde konularda temızlık daha rahat gelısır 10 mod oldugunu dusunun bunların hangı bırı tek tek konu gezıp bakabılır ama 20 tane yenı rutbe dedıgım gorev uzerıne (foruma etkın gıren arkadaslardan secılerek ) bır nevı yardımcı modluk yapabılır

tavsiyem budur

Whigga

Yasaklı Üye
18 Eki 2010
391
190
41
Konya
en guzelı forumda ön onay olmadan konu acmaması yanı uyeler konuyu acacak bız onaylamazsak o konu gorunmeyecek eyerkı bız onaylarsak konu gorunecek en garanntı cozumu bu​

Geri