Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube

• 0
Sound4Life | Only Hit Music
Bu paylaşımı değerlendirenler: 0

• Geçerli Reyting:

Bu paylaşımı değerlendirmek ister misiniz?

Sound4Life Rating
      • 0

Toplam `8´ adet sonuçtan, sayfa başına `1 ile 8´ arası kadar sonuç gösteriliyor!
      Best Üye Chavush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Nereden
      kocaeli 41 K
      Beğendikleri
      1.207
      152 Paylaşımında, 4.677 Beğeni aldı!

Standart Best Service Production Tools Vol.1-7 + Production FX Vol.1

Best Service Production Tools Vol.1-7 + Production FX Vol.1

Best Service Production Tools Vol.1-7
      + Production FX Vol.1 | Total Size: 22.1 GB

Son zamanlarda sektörde 20. yılını kutlayan , Alman şirketi En İyi Hizmet müzik yazılımı ve ses kütüphaneleri tüm yönleri ve türler ile ilgili , en saygın ve çeşitli örnek üreticilerinden biridir . En İyi Hizmet / Soundorder 8 örnek kütüphaneleri toplanması . Burada dans müzik üretimi için birçok araç kitleri bulabilirsiniz .

Üretim Araçları Vol.1 :

Teknik / Electro / Progressive House : tek örnekleri ( davul / ses ) , davul ve enstrüman döngüler , çok formatlı aletleri / synth hazır ve midi dosyalarını da dahil olmak üzere 35 Üretim El Aletleri !

Üretim Araçları Vol.2 :

Onların ödüllü Üretimi Cihazları takip Soundorder devasa 5GB ağırlığında başka bir ağır koleksiyonu ile Cilt 1 : , elektro teknoloji - ev ve ilerici döngüler , tek çekim , çoklu biçimlendirilmiş araçların bir çapraz platform , çapraz biçimde toplama / synth hazır , inşaat kitleri ve MIDI dosyalarını .

Üretim Araçları Vol.3 :

Başka bir nakavt toplama ile ödüllü Üretimi Cihazları serisi devam Soundorder . 3.5GB ağırlığında , bu , elektro teknik ev ve ilerici döngüler , tek çekim , çoklu biçimlendirilmiş aletleri / synth hazır , inşaat kitleri ve MIDI dosyalarını bir çapraz platform tam , çapraz biçimde koleksiyon . Bu oyun değişen koleksiyonu 35 inşaat kitleri genelinde + dosyalarını , 24 - bit Wav yüklü her biri - çekim yendi verme , davul döngüleri ve araç döngüler ( bas, yol , arps , vb ) 24 - bit Wav olarak 3000 ile yüklü olarak geliyor , Apple döngüler ve Rex döngüler , enstrüman MIDI döngüler , bir VSTS ev sahibi ( Vanguard , Discovery DSP , V - Station) ve Kontakt Araçlar ( tüm örnekler ile ) için hazır .

Üretim Araçları Vol.4 :

Üretim Araçlar serisinin dördüncü bölümde Elektro - / Teknik - / Progressive - House 35 yepyeni İnşaat Setleri sahiptir . , Tipik kulüp davul kapsayan kenar yol , derin bas, geniş yastıkları , synth ve ses efektleri kesme .

Üretim Araçları Vol.5 :

35 Progressive / Trance / tek örnekleri ( davul / ses ) , döngüler ( davul / enstrüman ) , çok formatlı aletleri / synth hazır ve midi dosyalarını da dahil olmak üzere Tech Trance Üretim El Aletleri ! Düzenlenmiş şarkı yapıları / acil kullanım ve ilham için sesleri ile tamamlayın. Tüm WAV döngüler tek bir ayak etkinleştirmek için DVD de Apple Döngüler ve REX dosya olarak yer almaktadır. Her kit multigesamplete araçlar ( iletişim ) ve / veya potansiyel müşteriler / bas ve oyun veDüzenleme sahip mutlak kontrolüne dizileri / plucks bir synth hazır içerir . Düzenlenmiş bekliyorkitleri - bireysel kitleri içintoplam erişilebilirlik bu koleksiyon yaratıcılık ve değişim olanakları ile geleneksel " inşaat kitleri " aksine kesinlikle özel bir şey çok sınırlıdır yapar . 4.7 Hakkında GB mükemmel 24 bit ses üretilen !

Üretim Araçları Vol.6 :

Soundorder iyi profesyonel sounddesign ( soundsets ve örnekleri ) ile tanınır ve bu gün üst yapımları kullanılan " up- to-date " sesleri konsantre yok . Onların soundsets ve örnekleri taze ve çok ilham verici . Oluşturduklarıyeni "Üretim Araçlar" serisi çalışma sürecinin tamamen yeni bir konsept odaklanan yenilikçi vurgulayın .

Üretim Araçları Vol.7 :

Tek örnekleri ( davul / ses ) , çok formatlı aletleri ( KONTAKT , EXS24 , KEYMAP , NEDENİ , YAPI ) dahil dahil olmak üzere 35 Üretim Aracı Kit . midi dosyalarını ! Vol.7 patlayıcı Progressive House / Electro ve Trance kitleri ile birlikte gelir . Herhangi bir EDM tür için kullanılabilir sesler ve örnekleri . 35 kadar güncel ve taze proje kiti Aradığınız doğru sesler elde etmek için var ! Her elemanı ( her seti her ses , örnek , drumsample , multisampled enstrüman ve SFX ) kullanılabilir . Kitleri sadece bu malzeme ile oluşturabilirsiniz ne gösterir.

Üretim FX Vol.1 :

Vol.1 Üretim Etkisi up ve tatili inşa için patlamalar , hit , yukarı ve downsweeps , döngüler , ortamlar , kısa fx ve önceden ayarlanmış SFX yapılar gibi güçlü ve güçlü soundeffects büyük bir topluluğudur .

Demolar

İNFO

Kod:
      www.soundorder.com
      http://www.bestservice.de/detail1.asp/best_service/production_tools_vol_1/en
      http://www.bestservice.de/detail1.asp/best_service/production_tools_vol_2/en
      http://www.bestservice.de/detail1.asp/best_service/production_tools_vol_3/en
      http://www.bestservice.de/detail1.asp/best_service/production_tools_vol_4/en
      http://www.bestservice.de/detail1.asp/best_service/production_tools_vol_5/en
      http://www.bestservice.de/detail1.asp/best_service/production_tools_vol_6/en
      http://www.bestservice.de/detail1.asp/best_service/production_effects_vol_1/en

UPLOADED:

Rapidgator:

Konu Chavush tarafından (03.09.13 Saat 15:32 ) değiştirilmiştir.
      By AMNEZİ

"HİÇ BİRŞEY kendini vazgeçilmez zannedenlerden VAZGEÇMEK kadar keyif vermiyor bana.."

Benim açtığım konularda linklerde sıkıntı çıkarsa arkadaşlar bana özelden mesaj atın, ben de hemen sorunu gidereyim haberiniz olsun.

2. Chavush üyemizin bu paylaşımını `26´ Kişi Beğendi!
      05plt  (04.05.16), Alieff_Green  (05.11.13), ARMAN  (13.11.13), AtaMert  (15.11.13), avatar411  (22.02.14), chnm  (13.10.14), deejay-eray  (18.03.16), denemedeneme  (15.11.15), Dj BuKa  (08.09.14), djanileren  (02.02.15), dJtuRhAn  (21.08.15), dsenkal  (19.12.13), emresenturk  (04.07.14), erdiisen  (01.05.16), EXEDRAAA  (02.04.14), fenerliboy  (30.11.13), HySoU  (24.01.16), mehmet06  (26.09.14), Mr indicator  (31.05.14), nazirhazir  (29.11.15), queue  (16.10.13), soulaxe  (08.01.14), stBeats  (05.01.14), tongur101  (10.10.13), Umut Kılıç  (05.12.14), ömer  (29.01.14)

Sound4Life Üye
      Nereden
      İstanbul
      Beğendikleri
      0
      0 Paylaşımında, 0 Beğeni aldı!

teşekkürler

Sound4Life Üye
      Nereden
      Bursa
      Beğendikleri
      2