Sound4life Car Sticker

DgsN

Best Üye
Best Üye
25 Mar 2011
457
66
isTaNBuL/ AvciLaR
malümünuz Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek konuya başlayayım
ertuğ beyle yaptığımız müzakere sonucunda stıcker bastırma gibi bir proje geldi aklımıza odanıza,arabanıza istediğiniz herhangi bir yere yapstırmanız için güzel bi sticker bastırma fikrindeyiz ama öncelikli olarak bu stickerlar icin şablonlar çıkarmamız lazım grafikten anlayan arkadaşlar mümkünse birkaç alternatif sunabilirlerse çok makbul geçer sizcede iyi bir proje değilmi ?

Seco

Best Üye
Best Üye
29 May 2010
416
1,755
30
Avcılar / İstanbul
www.soundcloud.com
Destek clapp

DgsN

Best Üye
Best Üye
25 Mar 2011
457
66
isTaNBuL/ AvciLaR
arkadaslar bu konuda cıddıyım ya bıraz soyle Grafıkten anlayan arkadaslar sablon cıkarsa bu konuda bıraz arastırma yapıcam :)

DgsN

Best Üye
Best Üye
25 Mar 2011
457
66
isTaNBuL/ AvciLaR
fazla abartı olmadan kıbar ama etkılı bır yazı olsa ıyı olur dıyorum ben tabı ertu beyın dusuncesı bu konuda ne yonda bunu bılemıyorum tabıkı sahsı kanım bence ınce uzun buz mavısı bı gorsel tabı bunu ertu bey onaylamalı

DgsN

Best Üye
Best Üye
25 Mar 2011
457
66
isTaNBuL/ AvciLaR
bence evet uygundur ama ertu ne dıyecek kayıtsız kalmassa cok sevınıcem ama :D

DgsN

Best Üye
Best Üye
25 Mar 2011
457
66
isTaNBuL/ AvciLaR
ertu baskan ebatları da alalım ona gore bı fıyat sorucam bakalım ne ıstıyecekler cogunluk bu konuya duyarsız :(

DgsN

Best Üye
Best Üye
25 Mar 2011
457
66
isTaNBuL/ AvciLaR
sound4lfepng2.png

bence bu baya guzel olucak sankı ? FATIH abının ımzasından caldım ama kusura bakmaz umarım

DgsN

Best Üye
Best Üye
25 Mar 2011
457
66
isTaNBuL/ AvciLaR
ben cok ıstedım her hangı bır cıkarım bıle olmadan chevrolet klubu stcker gonderdı ama onu bıle asmadım o stckerlı araclarda bakımda %30 ındırım yapılıcak olmasına ramen ben cok ıstedım bu calısmayı cıkar gozetmeksızın ama yonetım bu konunun uzerınde durmuyor yanı sunu tek basıma munferıt yapıp arabaya yapıstırdıgımda hos durdugunda herkez konuya akıcak ama ozamanda ıs ısten gecıcek cunku ben ıstedıgımı aracıma yapıstırmıs olcam ?

ne olursa olsun reklamın ıyısı kotusu olmaz...

djems1975

Sound4Life Üye
16 Haz 2019
33
0
49
kocaeli
Bencede iyi olur ben pek grafikten anlamam ama örneğin ''ARES'' in logosu fena değil bende arabama her yere asarım parası neyse halleşiriz iyi fikir.

Geri