BÜTÜN DJ ARKADASLARIN DIKKATINE

djmurat

Sound4Life Üye
6 Ocak 2012
34
669
41
almanya
herkese selamlar arkadaslar
benim gibi dusunen belki bir cok arkadasim var burada malum yeni sarkilar artik daha cok rap arabesk tarzi seyler oldu gercekten yeni adina guzel gecelerde calinabilecek oynatabilcegimiz sarkilar cok cok az oyuzden ben bir konuda sizlerin destegini istiyorum bence eski sarkilari yeniden canlandiralim darbuka version olsun alaturka tarzi gecmiste tutulan en guzel calismalari yeniden canlandiralim guzel editlerle .
bu sitedede yine bir kisim acilsin oraya bu tarz paylasimlar yapilsin hepimiz faydalanalim o eski serdar ortac tarkan ajda peker vs sarkilari yeniden mixleyip guzel gecelerde calma firsatimiz olsun.
mesela eskiden ne kadar guzel darbuka mixler olurdu insanlar eglenebiliyordu eglendirebiliyorduk simdi ise sadece sarkilara eslik edebilen oynasammmi aglasammi diyen geceleri yasiyoruz..
bu benim sahsi fikrim tabiki herkesin gorusune saygim var ama bence boyle bir bölüm olursa ve dj arkadaslarda desteklerse super olur .

herkese cok tesekkurler saygilar sevgiler...

yunusemre52

Sound4Life Üye
30 Eki 2018
31
81
39
Ordu
Kesinlikle katılıyorum en az 1 saatlik bir müzik olursa arıyor ve istiyorum aralarda oryantel ritimler olabilir darbuka ile bulursanız mutlaka haberim olsun yılbaşına kadar teşekkürler...Ben repertuar sıralaması yapıp gönderebilirim onuda birleştirip mixleyen bir arkadaş olursa iyi olur ben varım mutlaka haber istiyorum babutsa yanayım fatih ürek hoşgeldin gibi oryantel bağlayıcı milleti masalarda oynatan tarz arıyorum aynı zamanda müzisyenim solistim bu dilden anlarım yardımcı olurum birileride destek çıkarsa sevinirim...

Geri