bitrate değeri 320 olan eski indirebileceğim bir site.

megadeejay

Sound4Life Üye
6 May 2018
273
417
37
Side
Arkadaslar otel dj'ler iyi bilirlerki adam gelip 2006 yılından bir şarkı istiyor. ben bunun orjinalini radio versiyonu indirmek istiyom . indirip arşivimde saklamak istiyom. google amcayla artık sonuç almak zor hep 128 kbps denk gelyor . eskiden muzofondan indiriyodum o sitede yyalan olmuş . youtube convert yap demeyin ses kalitesi 320 bile yapsan çevirirken traş... varmı arattığımız şarkıyı bulacak bir site acep ?

..:: DJ X ::..

Özel Üye
Özel Üye
10 Haz 2007
90
467
Manavgat / ANTALYA
şu anki sitelerin hepsi youtube yada diğer video sitelerinden oto convert yapıp size diekt olarak mp3 olarak indirme imkanı sağlıyor. Yani bir üstteki mesajda arkadşın yazdığı site ve onun gibi sitelerde mp3 olarak indirdiğiniz müzikler site arka planında yazılımsal olarak sistem tarafından convert edilip sizin mp3 formatında indirmenize olanak sağlayan sitelerdir bilginiz olsun.

Otel müşterisi için bence o kadar kasmanıza gerek yok. İstek şarkılarını duymak bile tatmin eder, etmezse zaten o müşteriyle fazla haşır neşir olmaya gerek yok tatlı dille geri çevirmek daha sağlıklı olur.

megadeejay

Sound4Life Üye
6 May 2018
273
417
37
Side
güzel bi cevap vermişssin kardeşim bende senin gibi tahmin ettim . müşteri için değilde kendi arşivimede eklemek için arayıştayım. burcum aslan baya aşırı bi mükemmellietçilik var maalesef o yüzden kasıyom .

Etiketler
320 bir bitrate degeri eski indirebilecegim olan site
Geri