Denizhan & Mahmut Seyben - Feel The Summer Set @ Vol.1

olcay67

Sound4Life Üye
22 May 2011
294
0
antalya
bu setin ilk şarkısını kim söylüyor acaba yardimci olursaniz sevinirim iyi çalişmalar ama fazla latin tarzi kullanmasiniz daha harika olur gibi geliyor bana hit şarkilari yani popülel şarkilari remixlerini set haline getirirseniz mükemmel bir set ortaya çıkabilir diye düşünüyorum saygılar kolay gelsin emeğinize ve parmaklarinıza sağlik....

deniz_tr

Sound4Life Üye
5 Haz 2010
16
1
35
istanbul
bu setin ilk şarkısını kim söylüyor acaba yardimci olursaniz sevinirim iyi çalişmalar ama fazla latin tarzi kullanmasiniz daha harika olur gibi geliyor bana hit şarkilari yani popülel şarkilari remixlerini set haline getirirseniz mükemmel bir set ortaya çıkabilir diye düşünüyorum saygılar kolay gelsin emeğinize ve parmaklarinıza sağlik....

Öncelikle çok teşekkür ederim tavsiyelerini değerlendiricem :) ilk parçayı soruyorsan Inna - Club Rocker (The Perez Brothers Remix) keyifli dinlemeler.

olcay67

Sound4Life Üye
22 May 2011
294
0
antalya
denizcim popülel remixleri set haline getireciğin günü merakla bekliyorum inna li şhakirali enriokili pitbullu vs bunun gibi popülel leri merakla bekliyorum fazla bekletmezsin değilmi :)

deniz_tr

Sound4Life Üye
5 Haz 2010
16
1
35
istanbul

olcay67

Sound4Life Üye
22 May 2011
294
0
antalya
denizcim çok saol ellerine sağlik bir tane popülel set patlet be çok letin kullanmişsin biz senin hayranınız sende latin hayrani :)

Geri