RX2 TRAKTOR MAPPING VE KURULUM YARDIM

djmeric

Sound4Life Üye
6 Mar 2015
847
32
37
antalya
TRAKTORU CRAACKLI INDIRDIM FAKAT MAPPING BULAMADIM VE KURAMADIM BILGISI OLAN YARDIM EDEBILIR MI
ne yazıkki rx2 nin traktörde full mappingi bende bulamadımm..kulaklıklar çalışmıyor master sorunlu kesinlikle çalınmaz..bundan ötürü ben rekordbox 6 kullanıyorum..çok aradım ama bulamadım..traktör 2i orj lisanlı traktor 3üm crackli hiçbir şekilde çalışmıyor..kolay gelsin

semuziq

Sound4Life Üye
21 Haz 2018
8
15
Istanbul

Selam bunu dene kardesim..​

Traktor Pro 3 Mapping for Pioneer XDJ-RX2​

DOWNLOAD:
https://www.file-upload.net/download-14919639/TraktorPro3MappingforPioneerXDJ-RX2-v.3.2.1.tsi.html

Açıklama ve Talimatlar

Bu, aşağıdakileri içeren XDJ-RX2'nin tam eşlemesidir:
~Performans pedleri dışındaki tüm ışıklar için LED midi çıkışı.
Bu içerir:
~ Senkronizasyon ~ Master tempo ~ Master ~ Reverse ~ Slip ~ Reloop/Exit ~ Vinyl Mode ~ Cue & Play/Pause
~SCRATCH FONKSİYONU TAMAMEN FONKSİYONELDİR! Sonunda uygun jog tekerleği ayarlarına sahip bir midi haritası. Ayarlar %3 Yavaş/Hızlı ve %50 Tepki şeklindedir, bu da onları daha doğal hissettirir.
~Tüm üst düzey pad modları tamamen işlevseldir, Hot Cue, Beat Loop, Slip Loop, Beat Jump. (Maalesef ışık yok, hiç kimse bu ışıkları başarılı bir şekilde haritalayamıyor gibi görünüyor)
~Güverte 1'in Vinil hız ayar düğmesi, küresel olarak başlatma/durdurma zamanını ayarlar.
~"Vinyl" jog modu düğmesi şu şekilde eşlenmiştir;
~ yandığında, jog tekerleği çizik modundadır, ~ yanmadığı zaman, jog, iz boyunca bir iğne aramasıdır.

RX2'yi "XDJ-RX2" mikser modunda kullandığınızdan emin olun ve DJay Pro'ya bağlandığında hariciyi seçin

mertculha35

Sound4Life Üye
31 Ağu 2021
11
22
27
İzmir
ne yazıkki rx2 nin traktörde full mappingi bende bulamadımm..kulaklıklar çalışmıyor master sorunlu kesinlikle çalınmaz..bundan ötürü ben rekordbox 6 kullanıyorum..çok aradım ama bulamadım..traktör 2i orj lisanlı traktor 3üm crackli hiçbir şekilde çalışmıyor..kolay gelsin
rekordboxu performance modunda kullanabilir miyim suan rekord kullanıyorum yazıcı kablosu ile link şeklinde kullanıyorum

Geri