Attığım müziği 2021 müzikleri yerine sound4life üyelerden gelen yere atmak!!

Ünal Oğuz

Sound4Life Üye
10 Haz 2017
78
1,215
28
Mersin
www.youtube.com
Bu canımı çok sıkıyor sound4life üyelerden gelen müzikler kısmına yeni paylaştığım 2021 projeyi atıyorsunuz ve 1 hafta olmuş olmasına rağmen 44 görüntülenme alıyorum lakin 2021 türkçe remixler yerinde 2 gün duran konu benim kat fazlam görüntüleniyor bu haksızlık eşitsizlik lütfen düzeltme yapın yada attığımız remixler 2021 anasayfa kısmında dursun.

Kinia

★ Only Hit Music ★
Moderator
2 Şub 2018
4,472
109,317
London
www.sound4life.net
Merhabalar. Öncelikle can sıkıntını anlayabiliyorum. Fakat gel gelelim ki bunları ayırmak zorundayız. Aksi halde çok fazla karmaşık olur içerisi. Biz elimizden geldiğince yetişmeye çalışıyoruz ama görüldüğü üzere bu pek mümkün olmuyor. O kısmı iki farklı kategori olarak düşünürsen ve aramak istediğin şeyi bulmak için uygun bölüme girersen eminim sende bizi anlayacaksındır. Şöyle düşün; bir sürü kaliteli müzik lazım sana, ama yığınla böyle. Ne yapıyorsun? 2021 türkçe remixler bölümüne giriyorsun ve işini kolayca, amatör parçaların arasında kalmadan çözüyorsun. İşte tam olarak bu yüzden bir bölüm tamamen profesyonel, diğer bölüm ise tamamen amatör. X bir parça gördün profesyonel bir kısımda "e bu amatör" de diyebilirsin, amenna. İşte işin o kısmı da zevkler ve renkler kısmı.. Umarım yeterince açık olabilmişimdir. Anlayışın için teşekkür eder iyi forumlar dilerim :)

Geri