Eva Simons - Policeman (Mert Doğan MashUp)

DJ Escobar

Yasaklı Üye
19 Eyl 2016
5
1
44
İzmir
www.soundcloud.com
egemen yine benim paylaştığım pack in içinden çıkartıp tek olarak paylaşım yapmışsın. farklı sitelerde paylaşım yapılan parçayı burada paylaşmanın anlamı yok, hele hele benim paylaşımımı kendin yapmış gibi göstermen daha da kötü...
hala aynısın gram değişmedin, değişemezsin...

mert doğan o parçayı promo olarak bana verdi nette tek parça olarak paylaşılmasını istemedi, sadece ve sadece pack lere koymamı öyle paylaşmamı söylediği halde sen yine işi bok ettin...

alkışlıyorum seni !!!

Egemen Kılıç

Bizim Üye
Bizim Üye
5 Ara 2017
415
4,415
28
İzmir
Oha kardeşim oha sana yuh diyorum beni kötülemekten bıkmadın mı sen ya evet senin pack tan aldım tek olarak paylaştım. Bu hırsızlık mı oluyor yani ayıp ediyorsun. Nerden bileyim mert doğanın sana verdiğini tamam bir daha paylaşmam seninle düzgünce konuşuyorum. Ama sen benimle düzgün konuşmuyorsun. Neyse artık olan olmuş. Burada dediğin çok yanlış bu mashup u ben yapmadım zaten kendin yapmış gibi paylaşıyorsun diyorsun. Ben sadece buldum. Paylaştım hepsi bu ha bir daha senin pack in içindeki parçaları paylaşırmıyım paylaşmam artık tövbe ettim kardeşim. Benimle ne alıp veremediğin var hala daha anlamış değilim doğrusu.!

Geri