Ezhel - Lolo (TariKara Remix) + Clean Version `Nette ilk kez Sound4Life ile!

realdj

Sound4Life Üye
1 Eki 2010
5
0
39
istanbul
Mastering Dikkat biraz boğulmuş parçanız nefes almıyor vocal geride boru gibi bir mix biraz daha dikkatli mixler iyi günler...

Son düzenleme:

realdj

Sound4Life Üye
1 Eki 2010
5
0
39
istanbul
Agam be eskiden ne güzeldi yorum yapardık destek olurduk birbirimize şimdi egoist muamelesi gördük gürdağ :) :) :) bunlar da senin

Son düzenleme:

TariKara

DJ & Producer
DJ & Producer
21 Eki 2010
597
5,631
48
Mersin
www.instagram.com
Adını bilmiyorum kardeşim,Realdj yazmışsın o yüzden kardeşim diyorum,2010'da üye olmuşsun siteye 4 mesajın var,bunun ikisi bana yazdığın yorumlar,diğeri de djgürdağ'a yazdığın yorum,bu arada gürdağ'ın hesabını başkası kullanıyor eminim,o kullanan kişi bende engelli,o yüzden bu hesapla parçalarımı indiriyor...
Neyse daha güzelini yap at buraya dinleyelim kardeşim,official parça yapmıyoruz,evimde ses kartımla yaptığım çalışmalar,beğenen indirir,beğenmeyen indirmez,kimsenin boğazını sıkmıyoruz indir diye,hobi olarak yapıyorum,az emeğe saygı,kolay gelsin,siteye daha faydalı olman dileğiyle...

Son düzenleme:

realdj

Sound4Life Üye
1 Eki 2010
5
0
39
istanbul
Nick iddalı olmuş şimdi fark ettim :) kötü bir niyetle yapmadım o yorumları seviliyorsun kardeşim emeğine sağlık ben yapmaya kalkınca deliriyorum devamlı değişiyorum hastalık oldu bende siteye birşeyler atmak konusu evet alıp cıkıyorum zamanında ektiklerimi biçim az işin şakası o kendimi topliyim salarım tüm projeleri ;)

Etiketler
clean ezhel ile ilk kez lolo remix sound4life tarikara version `nette
Geri