Kulaklıktan düşük ses sorunu?

Dj.M

Sound4Life Üye
29 May 2013
98
67
38
Bursa
Merhaba arkadaşlar, günlerdir araştırmaktan beynimi sulandıran sorunuma bir çözüm rica ediyorum sizden.Eski bilgisayarımda çok ilginçtir ki ses kartı bile olmamasına rağmen kulaklıklardan kulakları zorlayan derecede yüksek ve kaliteli bir ses alıyordum.Şimdi yeni bilgisayar aldım on board ses çıkışı tabiki biz djlik ile uğraşmak isteyenler için çok zayıf.Bu farkın neyden kaynaklandığını zaten çözemedim ama ses kartıyla bile yüksek ses alamadım.Asusun bir ses kartını alıp geri iade ettim.Neredeyse bir fark olmadı.Ama aldığım iyi pahalı bir ses kartı modeli değildi.Acaba ondan mı? Yoksa ses kartı ile bu sorunu çözemem mi? Yani sorum şu ki kulaklıktan (dj kulaklığı) nasıl yüksek ses alabilirim? Siz ne kullanıyorsunuz? M audio M track 2*2 ses kartı düşünüyorum ama bu tarz ses kartları enstrüman çalanlara yönelik ve benim için gereksiz gibi.Ya da numarkın ses kartı gözüme çarpıyor.Bu arada amfili ses sistemim zaten var, ses sistemine bağladığımda problem yok gibi ama amfide de kulaklık çıkışı yok

Merhabalar doğru yerde miyim bilmiyorum ama burda yardımcı olabilcek arkadaşlar olduğunu düşünüyorum.Sorum biraz dj lere yönelik aslında.Eski bilgisayarımda çok ilginçtir ki ses kartı bile olmamasına rağmen kulaklıklardan kulakları zorlayan derecede yüksek ve kaliteli bir ses alıyordum.Şimdi yeni bilgisayar aldım on board ses çıkışı tabiki benim için çok zayıf, ama ses kartıyla bile yüksek ses alamadım.Bir tane ses kartı alıp geri iade ettim.Neredeyse bir fark olmadı.Ama aldığım iyi pahalı bir ses kartı değildi.Acaba ondan mı? Yoksa ses kartı ile bu sorunu çözemem mi? Yani sorum şu ki kulaklıktan (dj kulaklığı) nasıl yüksek ses alabilirim? Enstrüman çalmıyorum, amatör djlik ile uğraşıyorum.M audio M track 2*2 ses kartı düşünüyorum ama bu tarz ses kartları enstrüman çalanlara yönelik ve benim için gereksiz gibi.Bu arada amfili ses sistemim zaten var, ses sistemine bağladığımda problem yok gibi ama amfide de kulaklık çıkışı yok

Whigga

Yasaklı Üye
18 Eki 2010
391
189
41
Konya
Soyledıgın Sekılde Sorun Ses Kartının Kulaklıgı Tam Desteklemedıgı Icın Kalıtelı Bır Ses kartı Sorunu Ortadan Cozer .. Cunku Amfıde Bagladıgımda Sorun Yok Dıyorsun..

Geri