m-audio xponent vdj8 uyum sorunu

shure

Sound4Life Üye
24 Nis 2017
1
1
44
istanbul
Öncelikle herkese selamlar. Eski bir forum kullanıcısı olarak daha önce açılmış konularda göremediğim ve başka bir forum başlığı altında bulamadığım sorunumu sizlere burada (umarım doğru yerdir) sormak istiyorum. Bilgisi ve vakti olan arkadaşlar cevap verirlerse çok sevineceğim.
m-audio'nun xponent serisi dj controller kullanıcısıyım. Sorunum şu ki xponent virtual dj 8 infinity ile sürekli bir çakışma halinde. Programı kapatmayı denediğim anda ekran donup kalıyor. Bazen iki, bazen 4-5 saatlik performans sonrasında işin orta yerinde ekran donması ile de karşılaşabiliyorum. Sırf bu korkudan çift ekipman ile işlere gitmekteyim. xponent'in kendi torq programı da var ancak gerek kullanım kolaylığı gerek ara yüzüne olan aşinalığım sebebi ile vdj i tercih ediyorum. Tabi bu tercihimde vdj in hiç bir form seçmeden zipli dosyalara kadar oynatabilmesi en önemli etken.
Bu sıkıntı ile karşılaşmış ve çözümünü bulmuş, ya da sorunu tahmin edebilen birileri var ise beni bilgilendirebilir mi?
Herkese teşekkür ederim .)
 

happydj

Sound4Life Üye
27 Mar 2021
4
6
51
BIH
Prije svega, pozdrav svima. Kao bivši korisnik foruma, želio bih vas pitati (nadam se da je ovo pravo mjesto) za moj problem, koji nisam vidio u prethodno otvorenim temama i ne mogu pronaći pod drugim naslovom foruma. Cijenio bih kad bi se javili prijatelji sa znanjem i vremenom.
Ja sam korisnik M-Audio xponent serije DJ kontrolera. Moj problem je što je xponent virtual DJ 8 infinity u stalnom sukobu. Čim pokušam ugasiti program, ekran se smrzne. Ponekad nakon dva, ponekad 4-5 sata izvedbe, također mogu vidjeti kako se zaslon smrzava usred posla. Radit ću s dvostrukom opremom iz straha. xponent također ima svoj torq program, ali preferiram vdj zbog svoje jednostavnosti korištenja i poznavanja sučelja. Naravno, to je najvažniji faktor u mojoj preferenciji da vdj može igrati do zip datoteka bez odabira bilo kojeg obrasca.
Ako se netko susreo s tom teškom situacijom i pronašao rješenje, ili tko može predvidjeti problem, može li me obavijestiti?
Hvala svima.)
T SJu (19.
 
Geri
Üst