Saksafoncu icin giris seviye dj controller onerisi

hasoli

Sound4Life Üye
6 Mar 2020
7
4
35
antalya
Arkadaslar selamlar.

Yaklasik 10 yildir saksafon, flut ve gitar turleri calan profesyonel muzisyenim. Son 3 yilimi elektronik muzik uzerine saksafon calarak gecirdim. Ama hep baska dj ve vokallerle calistigim icin amator sorunlar yasadim. Hem bu sorunlardan uzaklasabilmek hem de kendi adimla isler yapabilmek icin djlik hevesim kabardi. Tek basima Djsax djflut gibi isler alabilecegim cevrelerim cogaldi. Fakat programim tabi ki enstruman icrasi uzerine insa olacak.

Muzik teorisi, armoni, ritim, loop vs konular gayet hakim oldugum alanlardir. Ayrica ableton ile ilgiliyim, orkestrasyon bilirim, mix masteringden hafif anlarim. Yani muzikal olarak teknik bilgi ve his eksigim yok.

Sizden ricam temel mix islemlerini halledebilecek, cok ozel showlar cikartmasi gerekmeyecek bir dj controller onerisi. Parcalar arasi gecislerde bikac yontem becerse yeter. Ses karti biraz duzgun olsa isime gelir sanirim. Gecikme sorunlari yasamak istemem tabi. Loop becerileri ile one cikan bir cihaz, enstrumanist oldugumdan isime gelirdi. Piyasada 1500 liralara kadar bi suru controller gordum. Bunlar cop mu arkadaslar? Cok teferruatli bir djlik yapmayacagim icin isimi gorur muydu? 800-900-1500 civarlarinda numark pioneer gibi markalarin urunleri var.

Tavsiye yardim lutfen.

DELİMAVİİ

Sound4Life Üye
25 Şub 2020
71
218
48
antalya
studıo one kullanmayı öğren x vstleri ekleyip kendin hepsini yazailirsin ve doğru zamanlama ve uzatmaların sonunda atak giriş ve parça patlar bu arada x dj controller ler sadece mix yapmaya yarar müzik değil , müziği studio one veye bunun gibi programlarla yapabilirsin .dj controller sadece müzik çalmaya yarar saygılar Delimaviimüzzz:l

hasoli

Sound4Life Üye
6 Mar 2020
7
4
35
antalya
Dostum neyin neye yaradiginin farkindayim rahat ol. İstedigim yardimin disina tasmadan tavsiye bekliyorum.

Dj controller onerileri istiyorum. Net talebim budur.

feel the music

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2012
510
1,008
32
antalya
Dostum neyin neye yaradiginin farkindayim rahat ol. İstedigim yardimin disina tasmadan tavsiye bekliyorum.

Dj controller onerileri istiyorum. Net talebim budur.

Yükselmeye ne gerek var ki?

Controllerların çoğu 2. el ve hemen hemen aynı işi görürler. Bütün mesele cihazın temizini içinin açılmamışını bulabilmek... T1, Wego,S3 hepsi aynı işlevi görür. Ben cihaz alacağım zaman deniyorum satıcının yanında mix yapıyorum.

Delimavi proje çıkartmanın daha mantıklı olduğunu söylüyor. Üçümüzde Antalyadayız. Ben de birlikte çalışabileceğim enstrümanist arıyorum. bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum. Tek başıma sahne yapmak artık çok basit ve eğlencesiz geliyor.

hasoli

Sound4Life Üye
6 Mar 2020
7
4
35
antalya
Tabi ki yeni projelere hep acigim. Ama konu basliginda ve iceriginde acikca belirtmis olmama ragmen alakasiz bi oneriyle gelince arkadas bi tik sesi geldi kafamdan.

Benimle iletisime gecmek isterseniz numaram 5514141970 hasan.

Proje olur parcada calmak olur sahne olur acigim farkli olasiliklara. ��

Etiketler
controller dj giris icin onerisi saksafoncu seviye
Geri