YASİN KELEŞ & ÖZCAN DENİZ DERİN DUYGULAR MİX

ysncfc

Sound4Life Üye
9 May 2020
5
45
39
istanbul
MERHABA YASİN KELEŞ & ÖZCAN DENİZ DERİN DUYGULAR MİX ARIYORUM BULAMADIM GEÇEN YIL ÇIKMIŞ VE SADECE ÖZCAN DENİZ CAHİDE PALAZZO DA ÇALIYOR BİRDE KONSERLERDE ÇOK GÜZEL MİX BEN YENİ NESİL MEYHADE OLDUĞUM İÇİN TAM BENLİK ŞARKI AMA HİÇ BİR YERDE YOK BULUNURSA SEVİNİRİM

yunusemre52

Sound4Life Üye
30 Eki 2018
31
80
39
Ordu
MERHABA YASİN KELEŞ & ÖZCAN DENİZ DERİN DUYGULAR MİX ARIYORUM BULAMADIM GEÇEN YIL ÇIKMIŞ VE SADECE ÖZCAN DENİZ CAHİDE PALAZZO DA ÇALIYOR BİRDE KONSERLERDE ÇOK GÜZEL MİX BEN YENİ NESİL MEYHADE OLDUĞUM İÇİN TAM BENLİK ŞARKI AMA HİÇ BİR YERDE YOK BULUNURSA SEVİNİRİM
yasin orada alt yapı çalıyor belkide loop belli bir böyle kayıt yok bu şekilde bulamaman gayet normal... Ancak kendisinde varsa ve paylaşırsa bulursunuz... Özcan deniz orada canlı okuyor eğer stüdyo kaydı var ise olabilir aynı şekilde...

𝕱𝕺𝕽𝖅𝕬

💫 Sσυɳԃ4Lιϝҽ Sρҽƈιαʅ 💫
Bizim Üye
9 Tem 2023
441
9,996
İstanbul
www.sound4life.net
Bu parçaları bulmanız maalesef imkansız, canlı performans olduğu için Yasin Keleş çalıyor Özcan Deniz ise üzerine okuyor, eğer stüdyo kaydı var ise ancak Yasin Keleş'ten temin edebilirsiniz, buraya canlı performansın bir örneğini bırakıyorum

Geri